A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet.

IT üzletágunk küldetése, hogy mind a kis-, közép és nagyvállalati szegmens számára professzionális szolgáltatásokat nyújtson az IT infrastruktúrák kialakítása és üzemeltetése terén. Ha Te is szeretnél ehhez az értékközösséghez tartozni, most itt a lehetőség onsite projektünkhöz csatlakozni az alábbi pozícióban:

Junior IT rendszermérnök

Fő feladatok:

  • Operációs rendszerek tervezése, implementálása és üzemeltetése
  • Felhő alapú DevOps rendszere kiépítése, támogatása
  • Felügyeleti megoldások telepítése és üzemeltetése
  • Windows és Linux rendszerek telepítése, üzemeltetése és L1 szintű támogatása
  • Rendszeres patchelés, biztonsági hibák nyomon követése (ügyfél folyamatok alapján), javítása
  • Erőforrások kezelése (CPU, memória, diszk, hálózat)
  • Monitoring rendszer üzemeltetése
  • Dokumentációk készítése
  • Mentőrendszerek üzemeltetése

Elvárások:

  • Alap szintű Windows és Linux tudás
  • Fejlődési vágy és nyitottság a változásra
  • Problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Csapatban való részvétel képessége
  • Jó kommunikációs készségek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Windows szerver 2016, 2019 tanúsítvány
  • O365 levelezés alapismeretek

Mit ajánlunk:

  • tanulási és fejlődési lehetőséget,
  • egy stabil, jól prosperáló céghez való tartozást,
  • közvetlen és transzparenciára törekvő vezetőséget,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, 8 órás munkavégzést,
  • hybrid munkavégzést: home office lehetőség heti 3 nap (betanulás után),
  • munkavégzéshez biztosított megfelelő eszközöket: notebook, mobiltelefon, mobilnet stb.

Munkavégzés helye: IX. kerületi ügyfelek telephelyén

Kategória: IT
Típus: Teljes munkaidő
Lokáció: Budapest

Feltölthető file típusok: .pdf, .doc, .docx