A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet. IT üzletágunk küldetése, hogy mind a kis-, közép és nagyvállalati szegmens számára professzionális szolgáltatásokat nyújtson az IT infrastruktúrák kialakítása és üzemeltetése terén. Ha szeretnéd velünk együtt építeni a karrieredet, valamint egy jó csapat tagja lenni, jelentkezz bátran az alábbiak figyelembevételével.

IT Security rendszermérnök (junior és senior pozíciókra)

  • Tech stack

    TŰZFAL FORTIGATE CISCO CHECKPOINT VPN HÁLÓZATBIZTONSÁGI TECHNOLÓGIÁK

    Feladatok:

    • IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartása meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA-k betartásával
    • Tűzfal üzemeltetési feladatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása
    • Tűzfal konfigurációk kezelése, szabályok kialakítása és optimalizálása, hogy biztosítsák a hálózat biztonságát és megfelelő teljesítményét
    • Biztonsági frissítések és firmware verzió váltások kezelése
    • Incidensek kezelése megállapodott szolgáltatási szinteken
    • A szükséges infrastruktúra dokumentációk elkészítése, naprakészen történő tartása
    • Az üzemeltetett rendszerek teljeskörű menedzsmentje
    • Rendszeres biztonsági auditok elvégzése, a tűzfal és más hálózat biztonsági eszközök konfigurációjának ellenőrzése a best practice és a szervezeti szabványok szerint
    • Projektekben való részvétel, azok támogatása
    • A Senior kollégák esetében a Junior kollégák mentorálása

    Elvárások

    • Informatika, számítástechnika vagy egyéb hasonló területen szerzett végzettség
    • Tűzfalak konfigurálása és kezelése: ismeretek a vezető tűzfal megoldásokról, mint például Fortigate, Cisco, Check Point
    • Hálózati protokollok ismerete
    • Tapasztalat VPN-ek (IPSec, SSL-VPN) tervezésében, implementálásában és karbantartásában
    • IDS/IPS rendszerek konfigurálása, menedzselése és finomhangolása
    • Tűzfal architektúra tervezése: tapasztalat komplex topológiák és biztonsági architektúrák tervezésében és kivitelezésében
    • Junior kollégák esetében 3+, seniorok esetében 5+ év releváns tapasztalat hálózati biztonság terén
    • Biztonsági incidensek kezelése és elhárításának megfelelő kommunikációja
    • Erős analitikai és problémamegoldó képességek
    • Monitoring rendszerek alapos ismerete
    • Nagyvállalati rendszerek tervezésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat a senior kollégánál elvárás, a junior kolléga esetében előnyt jelent

    Előnyt jelent

    • A felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítések
    • Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében
    • SIEM, SOC ismeretek
    • WAF technológiák ismerete
    • Nyitottság az új technológiák megismerésére, elsajátítására
    • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk

    • Napi 8 órában, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Hűségbónusz + üzletági sikeresség esetén további bónusz
    • Születésnapi grátisz szabadság
    • egy stabil, jól prosperáló cég
    • közvetlen, transzparens vezetőség
    • Igazán klassz közösség: pizzázós, társasozós klubdélutánok, közös bringázások, sörözések, több napos céges szintű csapatépítők, humor minden mennyiségben
    • Munkavégzéshez biztosított eszközök: számítógép, monitor, mobiltelefon adatkerettel
    • Munkavégzés helye: Kermann IT Solutions Nyrt. 1139. Budapest, Röppentyű u. 48. címen található irodánk, heti 2 nap home office lehetőség biztosítunk betanulást követően

Kategória: IT
Típus: Teljes munkaidő
Lokáció: Budapest

Feltölthető file típusok: .pdf, .doc, .docx