A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet. IT üzletágunk küldetése, hogy mind a kis-, közép és nagyvállalati szegmens számára professzionális szolgáltatásokat nyújtson az IT infrastruktúrák kialakítása és üzemeltetése terén. Ha szeretnéd velünk együtt építeni a karrieredet, valamint egy jó csapat tagja lenni, jelentkezz bátran az alábbiak figyelembevételével.

Irodai asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • fő küldetésed röviden: támogasd az irodavezetőnk munkáját
  • támogatod a munkatársakat különféle adminisztratív kihívásokban
  • kezeled, utánköveted az ügyfél és egyéb céges szerződéseket
  • briliáns módon megoldod az ad hoc felmerülő ügyeket, ezek főleg jó problémamegoldó képességet igényelnek majd
  • szabadság / betegség esetén helyettesíted az irodavezetőt és a többi back office kollégát, az előre átbeszélt feladatokban
  • előkészíted a tárgyalókat a vendégek fogadására
  • kezeled a beérkező és kimenő papíralapú postát
  • céges rendezvények szervezése, koordinálásukban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ideális esetben 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezz, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • alapos MS Office ismerettel bírsz,
  • betanítás után tudj önállóan dolgozni, de légy tisztában a csapatmunka fontosságával is,
  • precizitás, rendszeretet, jó szervezőkészség, hatékony kommunikáció, proaktivitás és megoldásfókusz jellemez,
  • légy igényes a munkádra és a munkakörnyezetedre,
  • tudj ügyeket előre lendíteni, kollégákat udvarias, de határozott stílusban noszogatni,
  • te leszel az iroda egyik lelke, ezért számunkra fontos, hogy ne stresszelj be egy-egy terheltebb időszakban, hanem ügyesen priorizálj és derűsen, de tudatosan szörfölj át a feladatok tengerén.

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás, határozatlan idejű munkaviszony
  • egy stabil, jól prosperáló cég
  • közvetlen, transzparens vezetőség
  • igazán klassz közösség: pizzázós klubdélutánok, közös bringázások, sörözések, több napos céges szintű csapatépítők, humor minden mennyiségben
  • születésnapi szabadnap
  • hűség extra béremelés a céges évfordulóidon

Munkavégzés helye: a 1139 Budapest, Röppentyű u 48. szám alatti irodánk

Kategória: Adminisztráció
Típus: Teljes munkaidő
Lokáció: Budapest

Feltölthető file típusok: .pdf, .doc, .docx