A magyar tulajdonú és budapesti központú Kermann IT Solutions Nyrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő IT szolgáltató középvállalata, mely 6 milliárd forintot meghaladó árbevétellel, és több mint 100 fős létszámmal büszkélkedhet. IT üzletágunk küldetése, hogy mind a kis-, közép és nagyvállalati szegmens számára professzionális szolgáltatásokat nyújtson az IT infrastruktúrák kialakítása és üzemeltetése terén. Ha Te is szeretnél ehhez az értékközösséghez tartozni, most itt a lehetőség csatlakozni az alábbi pozícióban:

Hálózati mérnök

Fő feladatok:

  • onsite projektekben IP hálózatokkal és IP telefóniával kapcsolatos teendők elvégzése,
  • telefonközpontok üzembehelyezése, karbantartása, hibaelhárítása.

Elvárások:

  • alapvető IP hálózati ismeretek,
  • Alcatel-Lucent Certified Field Engineer (ACFE) vagy Alcatel-Lucent Certified System Engineer (ACSE) minősítés vagy legalább annak megfelelő elméleti és gyakorlati tudás,
  • Atos Unify Certified Implementation and Support Associate, vagy Specialist, vagy Expert minősítés vagy legalább a Specialist szintnek megfelelő elméleti és gyakorlati tudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Nem elvárás, de további feladatokban tudnád hasznosítani a következőket:

  • egyéb gyártók IP-PBX alközponti ill. Unified Communications (UC) termékeihez kapcsolódó elméleti és gyakorlati tudás (pl. Cisco, Microsoft),
  • MS Teams adminisztrátori ismeretek,
  • haladó szintű IP hálózati ismeretek, esetleg ennek kapcsán szerzett gyakorlati tapasztalatok,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Mit ajánlunk:

  • egy stabil, jól prosperáló céghez való tartozást,
  • közvetlen és transzparenciára törekvő vezetőséget,
  • igazán klassz közösséget: pizzázós, társasjátékozós klubdélutánok, közös bringázások, síelések, sörözések, több napos céges szintű csapatépítők, humor minden mennyiségben,
  • születésnapon extra szabadnapot,
  • 8 órás munkavégzés, igény esetén részmunkaidőben is vállalható a munka legalább heti 20 órában,
  • home office lehetőség felmerülő feladatoktól függően legfeljebb heti 2 nap,
  • munkavégzéshez biztosított megfelelő eszközöket: autó, notebook, mobiltelefon, mobilnet stb.

Munkavégzés helye: 50%-ban a cég székhelyén, 50%-ban ügyfelek telephelyén, országosan.

Kategória: IT
Típus: Teljes munkaidő
Lokáció: Budapest országos

Feltölthető file típusok: .pdf, .doc, .docx